193. Kristus
Podmalba na sklo, rámováno.
Šířka: 15 cm, výška: 17 cm, rámování: 20 x 18
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 17d 18h 22m 3s
Vyvolávací cena: 400 Kč