Čeření vody
Signováno vpravo dole tužkou, nerámováno.
Technika: akryl, materiál: malířská deska
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 12.09.2024 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč