Břízy u cesty
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, materiál: na kartonu, datace: 1942
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: 38 x 32 cm
Konec dražby: 11.09.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč