Krávy u vody
Signováno a datováno vpravo dole, místopisné určení, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1941
Šířka: 43 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 53,5 x 73,5
Konec dražby: 09.09.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč