Pracující lidé u rybníka
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 47,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 46 x 60
Konec dražby: 10.07.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč