Zástupy
Nesignováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: tuš/tužka/tempera/karton
Šířka: 88 cm, výška: 44 cm, rámování: 55 x 98 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč