Váza plná tamaryšku
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 35 x 27 cm
Konec dražby: 11.09.2024 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč