Trosky v dáli
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš
Šířka: 37,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 40 x 57 cm
Konec dražby: 09.09.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč