Ruiny v krajině
signováno vlevo dole, rámováno, rám lehce poškozen
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 38,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 47 x 58
Konec dražby: 10.07.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč