Abstraktní kompozice
Na reversu německý přípis, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 40 cm, rámování: 43 x 35 cm
Konec dražby: 11.07.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč