Tiskařský lis
vpravo dole datováno a signováno, paspartováno, zaskleno
Technika: linoryt, datace: 1981
Šířka: 8,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 32 x 25 cm
Konec dražby: 11.09.2024 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč