187. Pohled do krajiny
Monogramováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie
Šířka: 34,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 33,5 x 47
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:02 SELČ
Zbývá: 17d 17h 50m 38s
Vyvolávací cena: 600 Kč