187. Pohled do krajiny

Monogramováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie
Šířka: 34,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 33,5 x 47
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 21:02 SELČ

Zbývá: 17d 17h 50m 38s

Vyvolávací cena: 600 Kč