185. Pohled do krajiny u Telče
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 47 x 67 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:01 SELČ
Zbývá: 17d 9h 34m 24s
Vyvolávací cena: 700 Kč