Jezero
na reverzu autorský popis, zarámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 66 cm, výška: 34 cm, rámování: 40,5 x 72,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč