184. Dívčí akt
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 29 cm, výška: 42 cm, rámování: 68,5 x 56
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 21:01 SELČ
Zbývá: 18d 9h 24m 58s
Vyvolávací cena: 800 Kč