Les
signováno vpravo dole, zaskleno a zarámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 48 cm, rámování: 57,5 x 43,5
Konec dražby: 11.09.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč