Potok v lese
signováno a datováno dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1881
Šířka: 19 cm, výška: 27 cm, rámování: 30,5 x 22,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč