182. Lodě na moři
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1895
Šířka: 14 cm, výška: 18 cm
Konec dražby: 07.10.2024 21:00 SELČ
Zbývá: 17d 18h 8m 41s
Vyvolávací cena: 300 Kč