181. Zátiší s ovocem
nesignováno, zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 88 cm, rámování: 96 x 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:00 SELČ
Zbývá: 17d 9h 10m 36s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč