Kubistická kompozice
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč