Zima ve mestě
signováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 50
Konec dražby: 10.07.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč