Slunce nad vodou
Monogramováno vlevo dole, pasparováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 38 x 34 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč