Chata v lese
signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, prasklé sklo
Šířka: 28,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 66,5 x 48,5
Konec dražby: 19.08.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč