176. Akt
Technika: olej na plátně
Šířka: 119,5 cm, výška: 52,5 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 08.10.2024 20:58 SELČ
Zbývá: 17d 7h 21m 43s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč