U studny - XL Formát
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: ofset
Šířka: 101,5 cm, výška: 78 cm, rámování: 91 x 115,5
Konec dražby: 19.08.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč