174. Dívka
Technika: olej na plátně, materiál: plátno napnuté na rámu
Šířka: 100 cm, výška: 75,5 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:57 SELČ
Zbývá: 17d 7h 7m 19s
Vyvolávací cena: 1 800 Kč