Chalupy
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 55 x 63 cm
Konec dražby: 06.02.2024 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč