172. Cesta v poli
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1934
Šířka: 34 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 33,5 x 34
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:57 SELČ
Zbývá: 17d 7h 13m 29s
Vyvolávací cena: 800 Kč