Zátiší s pomeranči
Signováno a datováno vprao dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1965
Šířka: 66 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 47,5 x 80 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč