Přístav
zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 36 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 46 x 56
Konec dražby: 09.04.2024 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 800 Kč