Matějík - krajina
prohnutý karton, signatura a datace v levém doním rohu, zarámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1951
Šířka: 67,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 60,5 x 79,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč