Pravěkké hry
volný listy, vlevo dole číslováno 8/20, vpravo dole signováno
Technika: dřevořez
Šířka: 22 cm, výška: 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč