167. Pohled na město
Paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: 27 x 33
Konec dražby: 07.10.2024 20:55 SELČ
Zbývá: 17d 18h 50m 15s
Vyvolávací cena: 500 Kč