166. Studie ruky
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 19,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volné plátno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:55 SELČ
Zbývá: 18d 7h 0m 57s
Vyvolávací cena: 300 Kč