Konvolut 4 kusů grafik
vlevo dole E. A. - autorský tisk, vpravo dole signováno, volné listy
Technika: litografie
Šířka: od 3 do 9 cm, výška: od 10 do 15 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč