Při sklizni
nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46,5 cm, výška: 32,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč