Dámské torvo V.
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: akvarel, datace: 1991
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč