Moře
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1938
Šířka: 83,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 63,5 x 99
Konec dražby: 12.09.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč