Růže
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1951
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm, rámování: 34 x 34 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč