161. Dům
signováno vpravo dole, autorský popis na reverzu, pasartováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 43 x 30 v paspartě
Konec dražby: 09.10.2024 20:53 SELČ
Zbývá: 18d 7h 14m 56s
Vyvolávací cena: 300 Kč