Dámské torzo II.
datováno a signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: akvarel, datace: 1991
Šířka: 20 cm, výška: 13,5 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč