160. Poutnící
Zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 9 cm, výška: 12 cm, rámování: 27,5 x 24,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:53 SELČ
Zbývá: 17d 18h 43m 23s
Vyvolávací cena: 500 Kč