15. Watermouth
signováno a název vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 32 cm, výška: 21 cm, rámování: 26,5 x 37
Konec dražby: 03.06.2024 20:04 SELČ
Zbývá: 0d 5h 56m 37s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč