A Good Customer
rámováno, poškozený rám, na zadní straně štítek ve švédštině,
Technika: olej na plátně
Šířka: 17,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 34
Konec dražby: 10.07.2024 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 100 Kč