159. Rybník u vesnice
signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 65,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 44,5 x 72,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:52 SELČ
Zbývá: 17d 6h 57m 36s
Vyvolávací cena: 600 Kč