Klidná hladina
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 52 cm, rámování: 63 x 78 cm
Konec dražby: 05.06.2024 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč