Srnka v lese
monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 17 cm, výška: 19 cm, rámování: 23 x 21 cm
Konec dražby: 19.08.2024 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč