Pár koní
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 43 cm, výška: 53 cm, rámování: 62,5 x 53 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč