Opuštěná osada
zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 30,5 x 36,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč