158. Akt dívky
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 50 x 70 v paspartě
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:52 SELČ
Zbývá: 18d 8h 52m 25s
Vyvolávací cena: 300 Kč